CARRERA

Carrera, sağlam ve dayanıklı yapısı ile kategorisi için mükemmellik parametrelerini yeniden yazabilir. Başka hiçbir sedyenin bu kadar ahenkli bir tasarımı yok.  Kurtarma sahasında yüksek standartlar bekleyenlerin  tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tamamen Avrupa’da tasarlanmış, geliştirilmiş ve imal edilmiştir. Carrera sedye, R-Max 10G kilit sistemi, matres ve iki adet bağlama kayışı ile birlikte temin edilmektedir.

Performans

Yeni tasarlanan arka ayaklarda inovatif bir süspansiyon sistemi vardır, bu sistem düzgün olmayan kaldırım ve yolların sebep olduğu titreşim ve gürültüleri hastaya iletilmeden önce azaltabilmektedir. Bunun sonucunda, bozuk zeminlerde bile daha fazla stabilite, daha hassas yönlendirme ve sorunsuz taşıma mümkün olmaktadır. Yükleme yüksekliği ayarlanabilir olan Carrera bu özelliği ile her model Ambulans aracına adapte edilebilir. 

Modeller

Carrera sedyenin üç ayrı modeli bulunmaktadır : Tec, Activ ve Pro. Her modelin kendi karakteri, tarzı ve performansı vardır. Activ modeli yaklaşık 40 cm kısaltılabilen boyu ile sıkışık alanlarda manevra kabiliyetini arttırır. Pro versiyonunda ise matresin alt kısmında omurga tahtasını için saklama haznesi bulunmaktadır. 

Carrera Tec

Carrera Tec yüksek güvenlik, denge ve kusursuz kontrol sunar. Ayrıca bebek kuvözlerini taşımak için de kullanılabilir.

Boy: 1970 mm

En: 570 mm

Ağılık: 32 kg

Yük kapasitesi: 170 kg

Tekerlekler: 200 mm, ön sabit, arka otomatik yönlenme ve frenli

 

Carrera Activ

Kısalabilen ambulans sedyesi. Activ modelleri yükseltilmiş rahatlık standartları ve gerçek dinamizm sağlamak için tasarlanmıştır. Ön parçanın kısaltılması tek bir hareket ile kolayca gerçekleştirilir ve sedyenin manevra kabiliyeti arttırılır.

 

Boy: 1970 mm

Kısaltılmış Gövde: 1620 mm

En: 570 mm

Ağırlık: 33 kg

Yük kapasites: 160 kg

Tekerlekler: 200 mm, ön sabit, arka otomatik yönlenme ve frenli

 

Carrera Pro

Omurga tahtalı ambulans sedyesi. Uluslararası kurtarma olaylarında, omurga tahtası vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir. Carrera Pro sedyenin yükleme seviyesinin altındaki alan omurga tahtası yerleştirilmeye hazırdır.

 

Boy: 1970 mm

En: 570 mm

Ağırlık: 35 kg

Yük kapasitesi: 160 kg

Tekerlekler: 200 mm, ön sabit, arka otomatik yönlenme ve frenli